مشکلاتی که شما مطرح کردید؛ چرا باید جریمه استفاده نکردن از تلفن ثابت را پرداخت کنیم؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز گذشته کاربران مشکلات خود را در در این صفحه مطرح کردند.

در جدول زیر این مشکلات آورده شده است:

 

ردیف

موضوع

شرح موضوع

1

اقتصاد

– سلام لطفاً مشکل
قطع آب عسلویه را پیگیری بفرمایید . امروز یک هفته است که کلا آب عسلویه قطع است
.

– در بند 60 لایحه
اصلاح ودایمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری که مصوب کمیسیون اجتماعی شده است آمده:در
ماده106 عبارت “وفوق العاده بند10ماده 68 این قانون حذف می شود” لطفا از
حذف بند فوق جلوگیری فرمایید. درقانون آزمایش فعلی بند10ماده 68 هم مستمر تلقی وهم
مشمول کشور بازنشستگی است که حذف آن باعث کاهش حقوق بازنشستگی و پاداش کارمندان می
شود.اگر الزام به حذف هست برای آن تاریخ قرار داد مثلا:استخدامی های سال 88زمان اجرای
خدامت کشوری به بعد.ضمنا برای احتساب اضافه کار ازکسور بازنشستگی کارمندانی که سالها
کسور از اضافه کاریشان کسر شده

– من از خطم برای
اینترنت ای دی اس ال استفاده می کنم و تماس خاصی ندارم،چرا باید جریمه استفاده نکردن بدهم؟ خواهشا پیگیری کنید.این توجیه بسیار غلط است و بدعت بدی است.این گونه باشد
هر سازمانی اعم از آتش نشانی،پلیس،آب و فاضلاب و… هم می تواند بگوید هزینه نگهداری
بالاست و شماباید چه استفاده کنید،چه نکنید پول بدهید.ما از خط برای اینترنت استفاده
می کنیم.این استفاده محسوب نمی شود؟

– طبق قانون جامع
ایثارگران از پراخت حق بیمه و مالیات حقوق معاف هستند درحالی که این ماجرا تا زمان
بازنشستگی جاری است و پس از آن برای یک خانواده 4 نفره سازمان تامین اجتماعی از حقوق
بازنشستگی حدود 200 هزار تومان کسر میکند به نام ماده2 89 . ما بیمه تکمیلی ایران
را داریم این پول را چرا از حقوق ما کم می کنید ؟

2

آموزش

چراپاداش بازنشسته های فرهنگی سال 94راپرداخت
نمی کنند .

3

شهری

منزل ما واقع در میدان رسالت خیابان شهید
رفیعی 55 شمالی است. از ابتدای خیابان تا انتهای آن تبدیل به انواع و اقسام مغازه
های مکانیکی و جلوبندی و باتری سازی و تعمیر موتورسیکلت و غیره شده. بطوریکه سر و
صدای ناشی از این مشاغل و همینطور ترافیک حاصل از ماشین های تعمیری آرامش و آسایش
را بطور کل از ساکنین این خیابان سلب کرده. هر چقدر هم که به شهرداری منطقه 4 و شهرداری
ناحیه 2 مراجعه می کنیم هیچ گونه ترتیب اثری برای انتقال یا پلمپ این مغازه ها انجام
نمی دهند. لطفا این مشکل را با مسئولین مربوطه در میان بگذارید. با تشکر

 

 

 

46232

 

 

کاوه رضایی: این آخرین بازی‌ام برای استقلال نبود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از مسابقه استقلال و مس کرمان، کاوه رضایی از رختکن خارج شد و با خبرنگارانی مواجه شد که از او درباره احتمال جدایی اش از استقلال سوال می پرسیدند. اما توفیقی به او گفت که مصاحبه نکند. کاوه رضایی هم زمانی که با سوالات متعدد خبرنگاران مواجه شد، در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید: آقای رضایی این آخرین بازی شما برای استقلال بود؟ گفت: نه.
43 43

منصوریان: توقع دارید کیفیت لالیگا را داشته باشیم/ ۹بازیکن دیگر هم می‌توانند مثل کاوه جدا شوند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا منصوریان پس از صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با شکست یک بر صفر مس کرمان در نشست خبری گفت: ابتدا به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم که ما را تنها نمی‌گذارند و با تمام وجود برای آنها تلاش می‌کنیم. بازیکنان ما وقتی به زمین می‌آیند به سکو‌ها نگاه می‌کنند و روحیه می‌گیرند. خوشبختانه بازیکنان ما فهمیده‌اند که با برد به این هواداران روحیه و امید می‌دهند.

وی افزود: امید ابراهیمی قبل از بازی تماس گرفت و گفت نمی‌توانم در این بازی تیم را همراهی کنم، اما پس از فوت پدرم فقط چشم امیدم به این تیم است. این برد را به روح پدر امید و به پدر استقلال، منصور پورحیدری تقدیم می‌کنیم که برای او آرزوی سلامتی می‌کنم.

سرمربی استقلال با اشاره به بازی خاطرنشان کرد: درباره بازی باید بگویم که تفاوت ما با مس فقط در وضعیت بدنی‌مان بود. در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و مس نسبت به ما بهتر بازی کرد. آن هم به این دلیل بود که ما یک بازی سنگین را در اهواز مقابل فولاد انجام داده بودیم و چند بازیکن مصدوم و خسته داشتیم که فرصت ریکاوری‌مان کم بود. با این شرایط مقابل مس حاضر شدیم.
منصوریان گفت: در نیمه دوم دو تغییر داشتیم که تاکتیکی بود به این دلیل که حقدوست و بختیار رحمانی بیرون آمدند تا شرایط را عوض کنیم. امیدوارم حقدوست دچار مصدومیت نشده باشد. از سوی دیگر حریف 10 روز استراحت داشت اما ما جمعه از اهواز رسیدیم و زمانی برای ریکاوری و تمرینات نداشتیم.

وی اضافه کرد: هر چه رو به آخر بازی می‌رفتیم، شرایط تاکتیکی بهتر می‌شد. تفاوت ما با مس این دقایق پایانی بود که از لحاظ بدنی حریف افت کرد و ما بهتر شدیم. نمی‌توانیم حضور هواداران و تاثیری که بر بردمان داشتند را کتمان کنیم. از سوی دیگر این اختلاف زمانی هم به سود حریف بود. خیلی دیر به تهران برگشتیم ولی مس کرمان 10 روز استراحت کرد. به هر حال به منصور ابراهیم‌زاده بابت این بازی که تیمش ارائه کرد، تبریک می‌گویم. امیدوارم به همین شکل به کارش ادامه دهد.

منصوریان در مورد بختیار رحمانی و شرایطی که دارد، تصریح کرد: بختیار در تیم ما زحمت می‌کشد. باید بگویم 27 سال قبل من به استادیوم می‌رفتم. استقلال بازیکنی داشت که خیلی ضعیف کار می‌کرد و سر و صدای هواداران را درآورده بود اما در آخر فصل به آن صلابت و مسیر اصلی رسید. ما بختیار را از جایی نیاورده‌ایم که کسی این بازیکن را نشناسد. او بازیکن سرشناسی بود اما باید فضا برای این بازیکن تعریف شود و بختیار هم به زودی بلند می‌شود.

سرمربی استقلال در خصوص گشاد بودن پیراهن برای برخی بازیکنان تاکید کرد: بازیکنان باید متوجه باشند که به چه تیمی آمده‌اند و پیراهن چه تیمی را به تن می‌کنند. آنها مدتی است این را درک کرده‌اند اما باید باز هم روی ذهن بچه‌ها کار کنیم. با این حال شماره 17 را به قربانی دادم که روزی خودم با آن کارم را در استقلال شروع کردم و قبل از من، عبدالعلی چنگیز این پیراهن را می‌پوشید. در مورد سایر شماره‌ها نیز با بازیکنان صحبت کردم و این مشکل به زودی حل خواهد شد.

خبرنگاری از منصوریان پرسید چرا بازی‌های‌تان تا این حد کسل کننده است که وی پاسخ داد: اگر این طور است،‌ هم برای خودم متاسفم و هم برای شما! برای خودم چون با توجه به روند رو به رشدی که داریم، باز هم این مسائل را می‌شنوم و برای شما از آنجا که شما توقع دارید ما کیفیت لالیگا را در فوتبال کشورمان داشته باشیم. به هر حال ما زحمت می کشیم و همه احساس می‌کنند روند رو به رشدی داریم. مطبوعات، رسانه‌ها، فضای مجازی و مردم و هواداران از تیم راضی هستند و می‌بینید که مردم نسبت به شرایط تیم امیدوار شده‌اند. همین که در یک روز میان هفته، این همه تماشاگر به ورزشگاه می‌آید آن هم برای یک بازی جام حذفی، نشان می‌دهد همه راضی هستند. در این روزهای میانی هفته اگر 50 هوادار هم به ورزشگاه بیاید، باید دست‌شان را ببوسیم اما می‌بینید که نیمی از ورزشگاه پر شده بود.

او ادامه داد: به اندازه‌ای که در جام حذفی کار را پیش ببریم، این تعداد تماشاگر کافی بود. ما جریانی را در استقلال ادامه می‌دهیم که هوادار رغبت کند تا به ورزشگاه بیاید و بازی را تماشا کند. در روز بازی با ذوب آهن و سایپا، هوادار زیادی آمد. در مشهد و اهواز هم استادیوم پر از تماشاگر استقلالی بود. اصلاً استقلال در اهواز که پایگاه دارد.

سرمربی استقلال در مورد تعطیلی لیگ به خاطر اردوی تیم ملی گفت: فوتبال ما به گونه‌ای است که اگر استقلال و پرسپولیس صلابت داشته باشند، به سود تیم ملی است و وقتی به پرچم تیم ملی باد بخورد، برایم‌مان غرور خواهد داشت. با همین تعطیلی‌ها بود که تیم ملی توانست اردوهای خوبی داشته باشد و نتایج خوبی کسب کند. بعد از برد 6 بر 2 ما مقابل کره‌جنوبی در دبی، هرگز با صلابت کره جنوبی را شکست نداده بودیم اما دیدید که در تهران، این تیم را با صلابت از پیش‌رو برداشتیم.

منصوریان عنوان کرد: اردوهای تیم ملی از قبل برنامه‌ریزی شده بود و همه چیز را می‌دانستیم. سعی می‌کنیم انطباق‌پذیری‌مان با برنامه تیم ملی را زیاد کنیم چون پرچم تیم ملی در میان است. حالا برخی فکر می‌کنند چون من رفاقتی با کی‌روش دارم یا در گذشته دستیارش بودم، این حرف‌ها را می‌زنم اما می‌گویم اگر یک مربی وطنی هم سرمربی تیم ملی بود، خودمان را با این شرایط منطبق می‌کردیم.

سرمربی آبی‌های پایتخت افزود: خودتان هم می‌دانید 4 سال قبل که کره‌جنوبی را شکست دادیم، مردم از خوشحالی به خیابان‌ها آمدند. چقدر باید برای آن شادی هزینه می‌کردیم؟ من همراه تیم بودم و می‌دانستم مردم تا 2 و 3 صبح بیرون از خانه مشغول جشن بودند و از این پیروزی لذت بردند. در این شادی، باشگاه‌ها غرق می‌شوند و جایگاهی ندارند. تیم ملی اولویت است و ما باید تابع شرایط تیم ملی باشیم.

وی عنوان کرد: خروجی لیگ‌مان نیز آن قدر بالا نیست که سرمربی تیم ملی 72 ساعت قبل از هر بازی بازیکن جدید انتخاب کند و بگوید بروید مقابل ژاپن و کره‌جنوبی بازی کنید. ما باید به کی‌روش زمان بدهیم و بگوییم برو بازیکنان را آماده کن. کار کردیم، تلاش کردیم، برنامه داشتیم که مقابل کره جنوبی آن نمایش را داشته باشیم و کره در طول بازی بزند زیر توپ تا با استفاده از شماره 18 خود شاید به گل برسد.

وی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد ضعیف برخی بازیکنان استقلال و اینکه ماجرای کاوه رضایی چیست؟ گفت: درباره سوال اول باید بگویم اگر بازیکن متوجه شرایط استقلال نیست ما مقصریم و باید او را توجیه کنیم. ما باید عقبه تیم را به او بگوییم. ما باید به بازیکنان بگوییم که تاریخچه استقلال چیست. اما درباره کاوه رضایی باید بگویم که تمام بازیکنان ایران یک سری بندها در قرارداد خود می‌گذارند. این بندها نمایان نیست. خیلی از بازیکنان می‌توانند اگر تا فلان تاریخ پولی نگیرند جدا شوند. من با مدیر برنامه کاوه رضایی رفیق هستم. به او زنگ زدم و گفتم کارش حرفه‌ای نبود و می‌شد فردا این مطلب را بگوید. جز رضایی، 9 بازیکن دیگر هم شرایط مشابه کاوه را دارند و اگر به آنها پرداختی نداشته باشیم، می‌توانند جدا شوند. از اسپانسرهای تیم‌مان تشکر می‌کنم. آنها همه تلاش خود را می‌کنند. کاوه در این باره چیزی نگفته و حرفه‌ای برخورد کرده است. فردا جلسه ویژه‌ای داریم تا به این مسائل توجه شود. ای کاش دیشب این مسئله گفته نمی‌شد.
43 43

ارتش سوریه: ۸۴ شهروند حلبی در سه روز گذشته کشته شدند

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه روز دوشنبه در بیانیه ای با اعلام این مطلب افزود: تروریست ها در این سه روز بیش از یکصد گلوله خمپاره، 50 موشک گراد و 20 موشک ساخته شده از کپسول گاز را نیز به مناطق مسکونی شهر حلب شلیک کردند.

این بیانیه اضافه کرد: گروه تروریستی النصره و دیگر تروریست های هم پیمان آن، با سوءاستفاده از آتش بس اعلامی سوریه و روسیه به حمله های خود به شهر حلب شدت داده و مدارس، محل های خرید و محله های مسکونی این شهر را موشکباران می کنند.

در بیانیه فرماندهی کل ارتش سوریه آمده است که بیشترین شدت حملات تروریست ها در روز یکشنبه مربوط به پروژه هزار و 70 واحدی و محله الحمدانیه حلب بود که بر اثر شلیک سلاح های حاوی گاز کلر 48 شهروند مصدوم شدند.

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه تاکید کرد که این اقدام های تروریستی علیه مناطق مسکونی حلب نمی تواند ارتس را از انجام وظایف خود در حمایت و حفاظت از شهروندان و ادامه مبارزه با گروه های تروریستی بازدارد.

ده ها گروه تروریستی از صبح پنجشنبه عملیاتی را به منظور شکستن محاصره محله های شرقی حلب و تسلط بر این شهر آغاز کردند، ولی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت اسلامی تاکنون این حمله ها را دفع کرده اند.

49311

تصاویر | اعتراض مراکشی‌ها به مرگ فجیع مرد ماهی‌فروش

 

گفته می‌شود یکی از ماموران پلیس ماهی‌های این ماهی‌‌فروش را به داخل کامیون مکانیزه حمل زباله انداخت که این حرکت با اعتراض ماهی‌فروش مواجه شد. وی خودش را برای درآوردن ماهی‌ها به داخل کامیون حمل زباله انداخت و با گیر کردن بین تیغه‌های فشرده کردن زباله ها به شکل فجیعی جان سپرد.

منبع: BBC, Reuters, ibtimes

6161

 

پیش بینی عارف از جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی

محمدرضا عارف در جمع خبرنگاران با اشاره به
جلسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در مورد بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت
گفت: اعضای این فراکسیون در مورد سه وزیر پیشنهادی دولت به اجماع رسیدند.

وی افزود: در جلسه امروز-10 آبان- این فراکسیون
فخرالدین دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، رضا صالحی امیری وزیر پیشنهادی
آموزش و پرورش و مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان حضور داشتند.

وی گفت: از زمانی که آقای رئیس‌جمهور سه وزیر پیشنهادی
آموزش و پرورش ، ورزش و فرهنگ و ارشاد اسلامی را به مجلس معرفی کرد، فراکسیون امید
هم فعالیت خود را در این راستا آغاز کرد .

اهم اظهارات عارف به این شرح است:

*برخی اعضای فراکسیون سوالات کلی در این زمینه
داشتند که ما این موضوع را در جلسه ای با نمایندگان دولت آقایان امیری و نوبخت
مودر بررسی قرار دادیم و به سوالات و ابهامات دوستان پاسخ داده شد؛ البته ما وارد
مصادیق نشدیم بلکه در مورد تعیین کابینه و ضرورت آن و جهت گیری دولت مباحثی مطرح
شد و بلافاصله سه کمیته در فراکسیون تشکیل شد تا برنامه های سه وزیر پیشنهادی ،
عملکرد و شایستگی را مورد بررسی قرار دهند.

*ما همچنین در شورای مرکزی فراکسیون مرکب از
چهل نفر از اعضا که نمایندگان استان ها هستند در این رابطه به جمع بندی رسیدیم.

* جمع بندی کلی شورای مرکزی حمایت از سه وزیر پیشنهادی
بود که انگیزه بالایی برای خدمت در کابینه دولت یازدهم دارند و بدون توجه به اینکه
مدت فعالیت آن‌ها 8 تا 9 ماه است با نگاه دراز مدت برنامه های خود را ارائه دادند،
اشراف خوبی بر مسائل داشتند و به سوالات چالشی دوستان پاسخ دادند.

*جلسه امروز فراکسیون امید جلسه نهایی برای
بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی بود که پس از ارائه گزارش کمیته ها آقایان سلطانی فر،
صالحی امیری و دانش آشتیانی کلیات برنامه های خود را مطرح کردند ودر نهایت فراکسیون
امید برای حمایت از سه وزیر پیشنهادی به اجماع رسید.

*مجلس دهم هم همراهی و هماهنگی خود را با دولت
نشان دهد و به وزرایی که شایستگی لازم را برای این سه وزارت خانه مهم دارند اعتماد
کند.

*پیش بینی من هم این است که آقایان سلطانی فر ،‌صالحی
امیری و دانش آشتیانی با رای خوبی در وزارتخانه های مربوطه مستقر خواهند شد چرا که
همه نمایندگان اهمیت این سه و زرات خانه را می دانند و اگر قرار باشد این وزارت
خانه با سرپرست اداره شوند مشکلاتی برای این سه بخش به وجود می آید.

* به عنوان یک نماینده کوچک از همه همکارانم می
خواهم فراتر از مسائل سیاسی و جناحی به موضوع رای اعتماد نگاه کنند و با رای بالای
خود به وزرای پیشنهادی اجازه دهند دولت با قدرت کار خود را به پیش برد.

*آقای دانش آشتیانی در دوران دفاع مقدس معاون
جنگ وزارت علوم بود و نقش مهمی در تشویق دانشجویان به حضور در جبهه ها ایفا کرد.

*آقای سلطانی فر نیز در زمان دولت اصلاحات
استاندار و معاون استاندار بودند و فردی با انگیزه و علاقمند به حل و فصل مشکلات
هستند که عملکرد موافقی در سازمان میراث فرهنگی داشتند.

آقای صالحی امیری هم چهره فرهنگی است که من
ارتباط کاری نزدیکی با ایشان داشتم و مطمئنم با شناخت خوبی که از حوزه فرهنگ و هنر
دارند می‌توانند در وزارت ارشاد موفق باشند و به مطالبات صاحبان فرهنگ، هنر و
رسانه و چالش های بخش فرهنگ پاسخ دهند.

( با اشاره به طرح برخی گلایه ها از سوی اعضای
فراکسیون امید نسبت به دولت) این گلایه ها انگیزه اصلی آن اصلاح کار و پیشرفت دولت
است .

29217 

 

 

از حاشیه‌های تجمع دوستداران کوروش در پاسارگاد تا یک قرار امنیتی / پربازدیدهای دهم آبان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دنیای اخبار پربازدید اقتصادی امروز موضوع  پس‌لرزه خارجی در خودروسازی ایران محل بحث زیادی داشت. پس از آن این پرسش ها مطرح شد:  چرا عربستان کوتاه آمد؟ و  علت تخلف بانک‌ها از مصوبه نرخ سود ۱۵درصدی چیست؟

در سرویس سیاسی ما هم سخنان رئیس جمهور در دیدار با سفرای بریتانیا و سوئد مطرح شد. در این دیدارها روحانی گفت: در پسابرجام، فرصت‌های از دست رفته را جبران کنیم. پس از آن بود که انتقاد صریح مطهری از قوه قضاییه در ماجرای قاری‌ قرآن پربازدید بود. نماینده تهران از رئیس مجلس هم پرسیده بود: چرا در مراسم افتتاحیه مجلس‌دهم از او استفاده شد؟ «نه» به شورای‌نگهبان موضوع مناظره پربازدیدی درباره طرح نظارت‌مستمر بر مجلس بود. خبر مهم قرار امنیتی هاشمی و آیت‌الله خامنه‌ای درباره نماز جمعه هم بسیار پربازدید شد.

در عرصه اخبار مهم فرهنگی و هنری هم  معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اعلام کرد: دولت حامی شفافیت در رسانه‌هاست. همچنین پیوستن حداد‌عادل به کمپین «کتاب جای گل»  که به یاد همکار از دست رفته‌مان محمدرضا رستمی تشکیل شده، خبر پربازدید دیگری بود. موضوع اتهام قتل پزشک معروف تبریزی به دنیای هنر هم کشیده شد و شاید به خاطر نسخه های شفابخش این پزشک، مردم از رسانه هایی که این روزها موجی علیه این پزشک به راه انداخته اند پرسیدند: اتهام صلحی چه ربطی به شجریان دارد؟

در دنیای اخبار اجتماعی هم این خبر مثل بمب ترکید: رای پرونده سعید مرتضوی صادر شد! از آن سوی کشور هم خبر رسید دستگیری گروهی از شعاردهندگان در مراسم روز کوروش در پاسارگاد شیراز واقعیت داشته. همچنین خبر تذکر به دانشجویان برای دست‌ندادن دختران‌وپسران هم بحث مهم و جدی دیگری بود که پربازدید شد.

از موصل هم خبر آمد که ۳۰۰ “بچه شیر خلافت” کشته شدند. در تداوم اخبار پرفراز و نشیب انتخابات آمریکا هم مشخص شد ترامپ به یک قدمی کلینتون رسیده. ایران هم ادعاهای سخنگوی طالبان را تکذیب کرد.

فناوری ضدخواب هوشمند برای رانندگان بیابان و خیابان هم برای اهل سفر و جاده و غربیلک فرمان، خبر خوبی بود که در دنیای اخبار فناوری اطلاعات، پربازدید شد.

نشان دادن رکورد جدید زنان ایرانی هم در سرویس طنز و کاریکاتور ما جهانی شد!

58231

مخالفت انجمن اعضای هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با الحاق این دانشگاه به استان البرز

در متن این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفت آمده است: “پیرو مصاحبۀ آقای کولیوند نمایندۀ محترم کرج درخصوص الحاق دانشگاه خوارزمی به استان البرز و تعلق آن به این استان، مواردی برای استحضار ایشان و روشن شدن افکار عمومی و به‌ویژه دانشگاهیان اعلام می‌گردد: هرگونه تغییر در محل استقرار دانشگاه‌ها، مسیر قانونی و منطقی خود را دارد. شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت امنای دانشگاه خوارزمی و شورای گسترش آموزش عالی در این زمینه مراجع قانونی تصمیم‌گیری هستند.همچنین دانشگاه خوارزمی دستگاهی ملی است که در حال گسترش ابعاد بین‌المللی فعالیت‌های خویش است و الحاق آن به استان البرز آن را به دانشگاهی استانی و محلی فرو خواهد کاست.بنابراین شایسته نیست قدیمی‌ترین دانشگاه کشور با صد سال قدمت، عرصۀ دخالت‌های غیرعلمی و غیردانشگاهی گردد و استقلال دانشگاه نباید با این گونه اظهارات مخدوش شود. این شیوۀ تصمیم‌گیری با مشی دولت تدبیر و امید هم‌خوانی ندارد و اطمینان داریم در سفر رئیس‌جمهور محترم به استان البرز، چنین تصمیم شتاب‌زده‌ و نسنجیده‌ای اعلام نخواهد شد.”

47237